๐Ÿ‘‰ WordCamp Raleigh 2010 (Gambaran Keseluruhan)

Bagaimana Mengukur Keberkesanan Kempen E-mel Anda

Pada hujung minggu lalu, tiga pasukan dari WPBeginner (Syed, Muhammad, dan Amanda) melakukan perjalanan ke WordCamp kelima kami yang dihadiri oleh pasukan WPBeginner. Lawatan, yang ditaja oleh orang-orang hebat di BuySellAds, mengambil kami bertiga dalam perjalanan sepuluh jam ke Raleigh, North Carolina. Malam pertama Muhammad dan Syed menghadiri pertemuan tidak rasmi di pusat bandar North Carolina, di mana mereka mendapat pratonton peserta yang menarik dari dekat dan jauh.

Cerah dan awal hari Sabtu, kami tiba di hotel persidangan untuk mendaftar masuk dan bertemu penganjur acara tersebut, Craig Tuller (@craigtuller), Michael Torbert (@michaeltorbert), dan Steve Mortiboy (@ wpsmort). Kami berpisah untuk menghadiri sesi dan bertemu dengan penduduk North Carolina yang hebat seperti Wayne Sutton (@waynesutton), dan Patrick O'Keefe (@ifroggy). Kami duduk di tapak SitePoint Podcast pertama dengan Stephen Segraves (@ssegraves), Brad Williams (@williamsba), dan Patrick O'Keefe dan memenangi beberapa hadiah hebat dari SitePoint, BuddyPress dari Dummies, dan plugin / tema komersial lain. Selepas siaran SitePoint, Syed memberi ucapan mengenai mengintegrasikan WordPress dan Facebook. Tidak lama selepas tiba masanya untuk makan malam dan selepasnya.

Persembahan Syed

Bagaimana Menggunakan Facebook dan WordPress

Pada majlis makan malam, kami bertiga duduk dengan Jane Wells (@janeforshort), Automattic mengisytiharkan diri sebagai pengembara kucing, dan Dave Moyer (@davemoyer) dari BitWire Media. Semasa malam berkembang, kami bertemu dengan beberapa WordCampers yang hebat. Kami meledak sama seperti kumpulan itu mula bermain dan mengalami hujan lebat di North Carolina.

Keesokan harinya kami dirawat dengan kue awan yang enak dari orang-orang di Rack Space Cloud ketika kami menyaksikan Syed menyertai sesi pertama hari ini, panel Q & A pemaju dengan Dave Moyer, Brad Williams, dan Nathan Rice (@nathanrice). Tidak lama selepas kami dirawat dengan panel mengenai kelestarian platform sumber terbuka, disederhanakan oleh Lisa Sabin-Wilson (@LisaSabinWilson). Akhirnya, Jane Wells yang indah menyampaikan gaya Perkataan Q & A. Jane membincangkan masa depan WordCamps, termasuk keperluan penceramah GPL dan alat pembelajaran WordPress yang ditaja oleh Yayasan WordPress. Terdapat beberapa kemajuan menarik yang datang ke dunia WordPress.

[slickr-flickr tag = "wcraleigh" items = "20"]

Sekarang kita kembali ke Florida, kami tidak sabar untuk WordCamp kami yang seterusnya. Kami ingin mengucapkan terima kasih kepada penganjur, penaja, dan bandar Raleigh untuk merawat kami untuk Wordcamp yang hebat!

Lebih lanjut mengenai Penaja Lawatan kami:

BuySellAds

BuySellAds adalah pasaran yang besar untuk membeli / menjual tempat pengiklanan di laman web anda. Lebih daripada 750 penulis blog yang berjaya menggunakannya untuk memaksimumkan jualan iklan dalam talian mereka. WPBeginner juga menggunakan BSA untuk mengekalkan iklan kami. Ia juga merupakan tempat yang bagus untuk pengiklan. Lebih daripada 1,000 pengiklan yang berkualiti menggunakan BSA untuk menyasarkan penonton yang betul untuk jenama mereka. Jika anda berminat, memohon untuk berada di pasaran mereka sekarang.

Tonton video itu: Power Rangers RPM Episodes 1-32 Recap Musim. Sejarah Superheroes Kanak-kanak Epic

Like this post? Please share to your friends:
Tinggalkan Balasan

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: