๐Ÿ‘‰ WordCamp Columbus 2012 (Recap, Thoughts, and Pictures)

Pemasaran untuk Akauntan: Cara Dapatkan Lebih Banyak Pelanggan

Hujung minggu lalu saya, Syed, dengan senang hati menghadiri dan bercakap di WordCamp Columbus. Ini adalah tahun kedua saya di WordCamp Columbus, dan saya tidak sabar untuk kembali lagi tahun depan kerana saya fikir saya benar-benar memanfaatkan WordCamp ini. Saya akan bercakap tentang pengalaman saya, perkara yang saya pelajari, dan orang yang saya jumpai.

WordCamp Columbus 2012 adalah peningkatan yang besar berbanding acara tahun lepas (tidak mengatakan bahawa tahun lepas buruk atau apa-apa). Saya fikir tahun ini, mereka melakukan kerja yang luar biasa. Pertama sekali, tempat baru (Ohio State Union), adalah lokasi yang sempurna. Ia mempunyai ruang untuk semua orang, dan tempat baru ini juga membolehkan kem tumbuh lebih jauh. Aspek kegemaran saya kem ini adalah bagaimana mereka menangani makanan. Kebanyakan WordCamps menyusun katering yang menghalang pilihan orang. Juga, pada masa lalu, saya mempunyai pengalaman di mana makanan vegetarian berleluasa. Ini berlaku kerana orang-orang mengubah fikiran mereka tanpa mengetahui bahawa penganjur hanya memerintahkan sebilangan makanan vegetarian. Apa-apa pun, perkara yang paling menarik mengenai WordCamp Columbus adalah mereka mengelakkan keseluruhan masalah dengan memberikan semua kad kredit Buck-ID $ 20 (kad debit prabayar oleh universiti Ohio State). Buck-ID bekerja di sekitar kampus, jadi semua peserta mempunyai banyak pilihan. Saya berharap WordCamp lain, jika mungkin, cuba menggunakan kaedah ini untuk menjaga makanan.

Saya dapat bertemu dengan ramai orang yang keren. Saya akan cuba mengekalkan senarai pendek, tetapi di sini: John James Jacoby aka J-Trips (@JJJ), Ryan Imel (@ryanimel), Angie Meeker (@angiemeeker), Jonathan Davis (@jonathandavis), Kim Parsell @kimparsell), Brian Layman (@brianlayman), Bill Rice (@creativebill), Dave Donaldson (@arcware), Justin Jones (@jjonesftw), Austin Gunter (@austingunter), Donovan Hernandez (@heydonovan), dan banyak lagi.

Hari kedua acara itu, saya terpaksa memilih otak @ JJJ (pemaju utama BuddyPress dan bbPress). Saya belajar banyak dari beliau dari segi amalan terbaik dan sebagainya. Ia adalah masa seperti ini yang mahu saya pergi ke setiap WordCamp dan memilih otak orang pintar. Satu kerana dia adalah orang yang terbaik untuk bercakap mengenai BuddyPress atau bbPress memandangkan dia adalah pemaju utama. Kedua, PERCUMA (selepas anda mengambil kos perjalanan). WordCamps adalah seperti tempat terbaik untuk mendapatkan perundingan percuma daripada pakar.

Saya belajar tentang beberapa plugin sejuk yang akan kita tulis pada hari-hari yang akan datang.

Semak beberapa gambar di bawah:

Tonton video itu: Tutorial Niagawan untuk Peguam / Akauntan / Setiausaha

Like this post? Please share to your friends:
Tinggalkan Balasan

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: